Yüzüklerin Efendisi Yüzük Kardeşliği – The Lord of the Rings izle
2.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 2.0 /10 (1)
8.8 IMDB Puanı 578 Görüntülenme

Yüzüklerin Efendisi Yüzük Kardeşliği – The Lord of the Rings izle

Tolkien hayatını kaybetti ama bize müthiş bir evren bıraktı. Bu bıraktığı evren her konudan kusursuz ve sürükleyici. Yazdığı kitaplar onun ölümünden çok sonra filme dönüştürülüyor. Başlarda Tolkien bu kitapları yazmaya başladığında çevresi tarafından büyük dalga konusu olmuş. Bunun sebebi bu kadar fantastik olmasıymış hikayelerin. Daha sonradan değeri anlaşılan bu seri,tüm zamanların en iyi film serileri arasında. Birinci filmle başlarken yüzüğün önemini görüyoruz. Filmin temel amacı yüzüğün kötülerin eline geçmemesi ve yüzüğü kurtarmak. Bunun yanında bahsedilecek çok şey var. Elfler,orklar,hobitler bunlar sadece bu evrenin bir kaçı. Yüzük yıllar önce üretilmeye başlanmıştır. Bu yüzükler orta dünyaya kandan başka bir şey getirmemekle beraber kötülerin eline geçtiğinde büyük bir dehşete dönüşür. Yüzüklerin sonuncusu da üretildikten yüz yıllar sonra ortaya çıkmıştır. Frodo amcasını ziyarette ondan bir yüzük teslim alır. Bu yüzük o yüzüktür. Kandan dehşetten düşmeyen yüzük. Frodo amcasının ona verdiği yüzük hakkında bilgi sahibi değildir. Büyücü Gandalf'ın ona yüzük hakkında her şeyi anlatmasıyla dehşete kapılacaktır. Bu yüzüğü yok etmek gereklidir. Bu yüzüğü yok etmek gücünü toplamaya uğraşan Sauron'u da durdurmak anlamına geliyordur. Frodo yüzüğü taşır ve yüzüğü yok etmek için usta savaşçılardan bir ekip oluşturulur. Yüzüğün tek yok edileceği yer Mordor'dur. Bütün orta dünyanın kaderi bu yüzüğün yok edilip edilmemesine bağlı durumdadır.
Filmi başlatırken açılan REKLAMLAR filmlerin yüklü olduğu sitelerden kaynaklıdır bizden değildir.
Sitemizde yer alan filmleri farklı alternatiflerden izlemek için "KAYNAK" kısmından alternatif player seçeneklerine göz atabilirsiniz.

Sizler de film hakkındaki görüşlerinizi diğer kullanıcılar ile paylaşmak için yorum yapmayı unutmayınız.
NOT: İzlemek istediğiniz filmde çalışmayan kaynak ile karşılaşırsanız "BİLDİR" butonunu kullanarak bizler ile iletişime geçmeniz önemle rica olunur.
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • error: Content is protected !!
    sohbet hattı bahis siteleri kredi hesaplama instagram takipçi satın al
    DMCA.com Protection Status