Yok Oluş Full HD izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.0 IMDB Puanı 1 Yorum 1,419 Görüntülenme

Yok Oluş Full HD izle

Son yıllarda film ve dizi sektörünü kasıp kavuran Netflix sıradaki filmi Yok Oluş ile karşımıza çıkıyor.Projelerine en iyi oyuncular arasından isimler katmaya başlayan Netflix, yine özgün senaristlerinin elinden bize benzersiz bir proje sunuyor.Yok Oluş filmi bilim kurgu ve gerilim üzerine kurulu senaryosuyla dikkat çekiyor. Filmin konusuna gelelim. Gerçekleşmiş olan anormal olaylardan sonra,işin sarpa sarmasıyla beraber karantinaya alınan sırlarla dolu "Area X" bölgesi,uzun yıllardır kıtadan ayrı bulunmaktadır. Doğa zamanla insanların bölgede yaptığı son deneylerin izlerini silmiştir. Doğa çok garip bir şekilde el değmemiş gibi durmaktadır. İlk keşif gezisi bu verileri doğrulayıp,doğanın cennet gibi, hiçbir şekilde bozulmamış olduğunu rapor etmektedir. Ama bölgeye giden insanlar,acı durumlar yaşamaktadır. Bölgede araştırma yapmakla görevli 2. keşif grubu toplu intiharla,3.keşif grubu dost ateşiyle ve en son giden grup olan 11. keşif grubu kendilerinin bir gölgesi olarak dönmüş ve kısa sürede kanserden yaşama veda etmiştir. Bölgeye bir keşif grubu daha gönderilir. Bu keşif grubunun özelliği diğer 11 keşif grubunun ölüm sebepleri üstüne yoğunlaşan bir ekip tarafından kurulmasıdır. Bundan dolayı 12. keşif grubunun üyeleri bir biyolog,bir antropolog,bir psikolog ve bir araştırmacıdan oluşmaktadır. 12. keşif grubu kendilerini nelerin beklediğini bilmiyordur. Ana görevleri arazinin haritasını saptamak,doğadan örnek toplamak ve yapmış oldukları bütün gözlemleri raporlamaktır. Aklın alması imkansız olan tapografik anormallikler ve yeni yaşam türlerine şahit olan ekibin birbirinden sakladıkları sırların ortaya çıkması görevin bütün akışını değiştirecektir. Başrollerinde son yıllarda Netflix'in büyüyen pazarına katılmadan edemeyen Natalie Portman'ın yanında Jennifer Jason Leigh, Gina Rodriguez yer almakta...
Filmi başlatırken açılan REKLAMLAR filmlerin yüklü olduğu sitelerden kaynaklıdır bizden değildir.
Sitemizde yer alan filmleri farklı alternatiflerden izlemek için "KAYNAK" kısmından alternatif player seçeneklerine göz atabilirsiniz.


Sizler de film hakkındaki görüşlerinizi diğer kullanıcılar ile paylaşmak için yorum yapmayı unutmayınız.
NOT: İzlemek istediğiniz filmde çalışmayan kaynak ile karşılaşırsanız "BİLDİR" butonunu kullanarak bizler ile iletişime geçmeniz önemle rica olunur.
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Yorumlar (1)

    error: Content is protected !!
    sohbet hattı bahis siteleri kredi hesaplama instagram takipçi satın al
    DMCA.com Protection Status