Yıldızlararası – Interstellar izle
9.5
Sizin Oyunuz:
Oylama: 9.5 /10 (2)
8.6 IMDB Puanı 1,250 Görüntülenme

Yıldızlararası – Interstellar izle

Fİlm için bilgi yazarken bile insanın elleri titriyor. Bu kadar muhteşem bir film nasıl yapıldı diye. Gerçekten inanılması güç derecede bir yapım Yıldızlararası. Christopher Nolan'ı hepimiz tanıyoruz. Onun auteur yönetmenlik kariyerinin ustalık eseri diyebiliriz hiç çekinmeden. Nolan bu filmin senaryosunda pay sahibiyken müthiş bir yönetmenlik de gösteriyor. Yıllardır aradığımız bilimin bir filmde gerçekten gerçeğe yakın kurgulanması bulamadığımız bir şeydi. Nolan Yıldızlararası ile bunu bize sunmakta. Bilimin bütün nimetlerini kullanıp onu müthiş bir şekilde kurgulamış. Gerçekten bu film bir şaheser. Filmin konusunu konuşmak gerekir ise. Eski uzay mekiği pilotu olan Cooper kendini bu işlerden soyutlamış bir şekilde ailesiyle birlikte bir çiftlik kasabasında yaşamaktadır. Dünya o zamanlar yok olmanın eşiğine gelmiş toz bulutları etrafı kaplamış durumdadır. Toz bulutu yüzünden mahsullerden faydalanamayan ve ciğerleri çok kötü durumda olan bir insanlık vardır. Cooper bir gün rastgele bir şekilde dünyayı kurtarmak için çalışan bir üssü keşfeder. Bu merkezin planı Dünya'nın artık yok olduğunu anladıkları için Dünya dışında bir yaşam şansı olan gezegen bulmaktır. Cooper bu uzay aracının pilotluğunu yapabilecek yegane kişidir. Ortada bazı sorunlar baş gösterirken çözülemeyen formüller bu gezegenin nasıl keşfedileceği hakkında elleri bağlamaktadır. Cooper ve ekibi uzayın derinliklerine dalar ve bu saatten sonra müthiş kurgulanmış bir yapım bizi içine çekmektedir. Kara delikler gibi çok karmaşık konuları müthiş bir şekilde yorumlayan birkaç sona açık bir film bizleri beklemektedir.Daha fazla anlatım yapmak spoiler olacağından konuyu burada kesmeliyiz... Filmin başrollerini Matthew McConaughey, Anne Hathaway,Michael Caine bulunurken yönetmen koltuğunda usta yönetmen Christopher Nolan bizlere muhteşem bir eser sunmaktadır... filmseyretfilmizle ekibi olarak şiddetle tavsiye edeceğimiz film olan Yıldızlararası; bilimi,uzayı,teknolojiyi seven izleyicilerimize soluksuz bir deneyim sunmaktadır...
Filmi başlatırken açılan REKLAMLAR filmlerin yüklü olduğu sitelerden kaynaklıdır bizden değildir.
Sitemizde yer alan filmleri farklı alternatiflerden izlemek için "KAYNAK" kısmından alternatif player seçeneklerine göz atabilirsiniz.


Sizler de film hakkındaki görüşlerinizi diğer kullanıcılar ile paylaşmak için yorum yapmayı unutmayınız.
NOT: İzlemek istediğiniz filmde çalışmayan kaynak ile karşılaşırsanız "BİLDİR" butonunu kullanarak bizler ile iletişime geçmeniz önemle rica olunur.
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

    kredi hesaplama instagram takipçi satın al
    DMCA.com Protection Status