Yenilmezler Ultron Çağı – Avengers Age of Ultron izle
10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (1)
7.4 IMDB Puanı 1 Yorum 2,027 Görüntülenme

Yenilmezler Ultron Çağı – Avengers Age of Ultron izle

Marvel Evreni bizleri şaşırtmaya hiç hız kesmeden devam ediyor. İlk filmin gişede getirdiği başarının ardından ikinci filmiyle bizleri karşılıyor. İlk filmde bildiğimiz gibi hepsi tek başına ayrı ayrı müthiş süper kahramanlar olan karakterleri tek filmde tek amaç uğruna savaşırken görmüştük. Bunu yaparken bütün karakterlerin birbirini tamamlaması,birbiriyle fazlasıyla uyumlu olması eleştirmenlerden tam not aldı. Tabii mizah yönü Iron Man'a yüklenmişti. İlk filmi geride bırakıp ikinci filme gelelim. İlk filmdeki kahramanlarla yetinmeyen Marvel bu filme de bazı karakterler ekliyor. İlk filmden çıkardıkları dersten sonra bizlere bol aksiyon ve güçlü,ne yapacağı beklenmeyen bir düşman sunuyor Marvel. Iron Man'in hayatına biraz derinlemesine giriyor film. Iron Man olağan bir sistemi başlatmak ister ama bu istediği gibi olmaz. Bu sistem aslında barışı sağlayacaktır ama işler ters gider. Bunun sonunda Thor, Kaptan Amerika, Hulk, Nick Fury, Black Widow ve Hawkeye tekrardan bir araya gelmek zorunda kalır. Ultron adıyla beliren düşman fazlasıyla acımasız ve sınır tanımazdır. Tam olarak "Dünyanın yanışını seyretmek"istiyordur. Yaptığı bütün bu kötülüklerin ardından fazlasıyla insan hayatını kaybetmiş bir o kadar insan da yaşadığı yerden olmuştur. Yenilmezler bir araya gelip Ultron'a karşı savaşı başlattığında karşılarında hiç beklemediği antlaşmalar,hiç beklemediği karakterler bulacaktır.Filmseyretfilmizle.com ekibi olarak iyi seyirler diliyoruz...
Filmi başlatırken açılan REKLAMLAR filmlerin yüklü olduğu sitelerden kaynaklıdır bizden değildir.
Sitemizde yer alan filmleri farklı alternatiflerden izlemek için "KAYNAK" kısmından alternatif player seçeneklerine göz atabilirsiniz.


Sizler de film hakkındaki görüşlerinizi diğer kullanıcılar ile paylaşmak için yorum yapmayı unutmayınız.
NOT: İzlemek istediğiniz filmde çalışmayan kaynak ile karşılaşırsanız "BİLDİR" butonunu kullanarak bizler ile iletişime geçmeniz önemle rica olunur.
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Yorumlar (1)

    kredi hesaplama instagram takipçi satın al
    DMCA.com Protection Status