Yenilmezler 3 Sonsuzluk Savaşı izle
8.5
Sizin Oyunuz:
Oylama: 8.5 /10 (12)
8.8 IMDB Puanı 6 Yorum 17,644 Görüntülenme

Yenilmezler 3 Sonsuzluk Savaşı izle

Ucu bucağı gelmeyen Marvel evreninden bir film daha. Sürekli üstüne bir şeyler koyan,kahramanlarını arttıran,onların hikayelerini beyazperdeye yansıtan Marvel yine bir başyapıt olma olasılığı yüksek olan bir filmle karşımıza çıkıyor.Rakip evren olan DC ile beraber süper kahraman filmlerinin başını çeken bir diğer süper kahraman evreni olan Marvel, Yenilmezler'in yeni bir filmi ile tekrar bizi büyüleme peşinde.Bıraktığımız yer olan Kaptan Amerika ve Iron Man savaşından sonra kahramanlar artık iyice bölünmeye başladı.Birbirlerinden uzaklarda habersiz yaşayan kahramanlar,kendine yandaş edindikleri insanlarla dünyayı korumaya çalışmaktadır.Ancak bu bölünmeyle gelen küçük savunmalar dünyanın karşı karşıya kaldığı tehdidi savuşturma yetmeyecektir. Dünyanın kaderi bir kez daha tehlikeye girdiğinde,bu sefer ki tehlike Marvel Evreni'nin en güçlü karakterlerinden biri olan Thanos'a karşı olacaktır. Thanos, evrenin en önemli taşı olan sonsuzluk taşlarının peşine düşecektir.Dünyanın şu ana kadar gördüğü en büyük tehdit olan Thanos sayesinde kahramanlar tekrar bir araya gelerek dünyayı savunma peşine düşecektir.İnsanlığın yaşayabilmesi için kendi içlerindeki çıkar çatışmalarını bırakan ekip,tekrardan insanlık için savaşmaya ant içer.Atladıkları nokta Thanos'un onların düşündüğü kadar güçsüz olmamasıdır. Farklı özelliklere sahip ekip Thanos'a karşı çok zor ve büyük bir mücadeleye girecektir.Yenilmezler serisinin 3. filmi olan ve Yenilmezleri kendi içinde böldüğümüzde yeni başlayan seri Sonsuzluk Savaşı'nın ilk filmi olan Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı,bize Marvel Evreninin en iyi filmlerinden birini izleme fırsatı tanıyor.Oyuncu kadrosunda Yenilmezler serisinin diğer filmlerinden tanıdığımız Robert Downey Jr.(Iron Man),Chris Hemsworth(Thor),Mark Ruffalo(Hulk),Chris Evans(Kaptan Amerika),Scarlett Johansson(Black Widow) gibi isimlerin yanı sıra Benedict Cumberbatch(Doctor Strange) ve Tom Holland(Spider-Man) yer alıyor. Yönetmenliğinin Joe Russo,Anthony Russo kardeşlerin yaptığı film izlediğinizde pişman olmayacağınız türden.
Filmi başlatırken açılan REKLAMLAR filmlerin yüklü olduğu sitelerden kaynaklıdır bizden değildir.
Sitemizde yer alan filmleri farklı alternatiflerden izlemek için "KAYNAK" kısmından alternatif player seçeneklerine göz atabilirsiniz.


Sizler de film hakkındaki görüşlerinizi diğer kullanıcılar ile paylaşmak için yorum yapmayı unutmayınız.
NOT: İzlemek istediğiniz filmde çalışmayan kaynak ile karşılaşırsanız "BİLDİR" butonunu kullanarak bizler ile iletişime geçmeniz önemle rica olunur.
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Yorumlar (6)

    error: Content is protected !!
    sohbet hattı bahis siteleri kredi hesaplama instagram takipçi satın al
    DMCA.com Protection Status