Transformers The Last Night – Transformers 5 Son Şövalye izle
10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (1)
5.2 IMDB Puanı 1,659 Görüntülenme

Transformers The Last Night – Transformers 5 Son Şövalye izle

Yıllardır gözlerimizi dört açarak ilgiyle izlediğimiz Transformers serisi 5. filmiyle karşımıza geliyor. İlk 3 filmi çok beğenilen 4'te birazcık bozan film 5. filminde o ilk 3 filmdeki tadı vermeye kararlı. Dördüncü filmde bütün olaylar CGI efektlerine dayayan film serisi senaryosu ve o duygusu yüzünden izleyenlerden iyi not alamamıştı. Otobotlar Deceptionlar ile birlikte insanların da dahil olduğu büyük savaş başlamıştır. Bunun yanında yakından tanıdığımız Transformers robotları da savaşın içindedir. Otobotların lideri olan efsane isim Optimus Prime ortada yoktur. Optimus Prime güneş sisteminin çok uzağındadır. Yıkımından kendisinin sorumlu olduğunu öğrendiği ve artık ölmüş durumda olan gezegeni Cybertron'u bulacaktır. Optimus Prime üzerinden çok geçmeden, parçalara ayrılıp meteorlar halini almış ve dünyaya doğru ilerleyen Cybertron'u hayata döndürmenin yolunu arar ve bu yol Optimus Prime'ı dünyaya gönderecektir. Bu zorlu işte Optimus Prime'ın dünyadan bir kalıntı alması gereklidir. İnsanlarla Transformer'lerin arasındaki savaş da çetin bir şekilde devam etmektedir. Dünyayı kurtarmak olası bir ittifakın yapabileceği bir iştir. Cade Yeager,Bumblebee,bir İngiliz Lord,Oxford Profesörü... Efsane Kral Arthur'a İngiltere'nin yuvarlak masa şövalyelerine kadar uzanıyor film. Bunun yanında nazi döneminden izler görmek mümkünken dinobotlarla da karşılaşıyoruz. Yönetmenliğini efsane isim Micheal Bay'ın yaptığı bu seri oyuncu kadrosunda Mark Wahlberg , Anthony Hopkins , Josh Duhamel , Laura Haddock gibi isimleri barındırarak bize özlediğimiz Transformers aksiyonu ve duygusunu tekrardan yaşatmayı amaçlıyor...Filmseyretfilmizle.com ile kalitenin bir numaralı adresindesiniz. İyi seyirler dileriz...
Filmi başlatırken açılan REKLAMLAR filmlerin yüklü olduğu sitelerden kaynaklıdır bizden değildir.
Sitemizde yer alan filmleri farklı alternatiflerden izlemek için "KAYNAK" kısmından alternatif player seçeneklerine göz atabilirsiniz.


Sizler de film hakkındaki görüşlerinizi diğer kullanıcılar ile paylaşmak için yorum yapmayı unutmayınız.
NOT: İzlemek istediğiniz filmde çalışmayan kaynak ile karşılaşırsanız "BİLDİR" butonunu kullanarak bizler ile iletişime geçmeniz önemle rica olunur.
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • error: Content is protected !!
    sohbet hattı bahis siteleri kredi hesaplama instagram takipçi satın al
    DMCA.com Protection Status