Soysuzlar Çetesi – Inglourious Basterds izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
8.3 IMDB Puanı 685 Görüntülenme

Soysuzlar Çetesi – Inglourious Basterds izle

Tarantino hep kendi hikayelerini ve kendi evrenini kurar. Bu hikayeler restoran markasından tutun da sigara markasına kadar özgündür. Hepsini kendi tasarlamıştır ve bu tasarladığı markalar gerçekten fazlasıyla popüler olmuştur. Tarantino bu filmle bunun biraz dışına çıkıyor. Filmin ana teması İkinci Dünya Savaşı zamanlarının üzerine kurulu. Nazi olan "Yahudi Avcısı" lakaplı Albay Hans Landa Fransa köylerinde dolaşıyor. Bir eve uğramasıyla o evde yahudilerin yaşayıp yaşamadığını öğrenmek için ev sahibiyle sohbete tutuluyor. Bu sohbet fazlasıyla uzun ve gerilimli. Bunun yanında tamamı yahudilerden kurulu olan Soysuzlar Çetesi avlamaya devam ediyor. Bu çete sadece nazileri öldürmekle görevli. Teğmen Aldo Raine komutasındaki çetenin amacı nazileri temizlemek ve her öldürdüğü nazinin kafa derisini yüzmek. Düzenledikleri operasyonlar yaptıkları harekatlar Hitler'in bile kulağına gidiyor. Filmin diğer noktasında Alman nazisinden bir asker var. Bu asker tek başına tıkılı kaldığı bir kulede 60 küsür düşman askerini öldürdüğü için kahraman ilan ediliyor naziler tarafından. Naziler bu asker için film bile yapıyorlar. Bu asker Fransız bir sinema sahibi kıza aşık oluyor. Onunla sohbete falan girişiyor. Ardından kızı sevdiğinden filminin gösterimi için onun sinemasında gösterim yapma izni istiyor. Komutanları bunu kabul ediyor. Burada bir durum var. Hitler bu başarılı askerin filmini izlemek için sinemada olacak. Bunu duyan Fransız sinema sahibi kız sinemayı yakmayı ve ailesini öldüren nazilerden intikam almayı hedefliyor. Bunun yanında Soysuzlar Çetesinin de bundan haberi var. Onlarda yaptıkları planlarla bu sinema salonunun havaya uçurmayı planlıyorlar. Bu filmi anlatmak inanılmaz zor. Müthiş oyunculuklar ve müthiş diyaloglar var. Bizim bu anlattığımız cümleler gerçekten bunların yanında boş kalıyor...
Filmi başlatırken açılan REKLAMLAR filmlerin yüklü olduğu sitelerden kaynaklıdır bizden değildir.
Sitemizde yer alan filmleri farklı alternatiflerden izlemek için "KAYNAK" kısmından alternatif player seçeneklerine göz atabilirsiniz.


Sizler de film hakkındaki görüşlerinizi diğer kullanıcılar ile paylaşmak için yorum yapmayı unutmayınız.
NOT: İzlemek istediğiniz filmde çalışmayan kaynak ile karşılaşırsanız "BİLDİR" butonunu kullanarak bizler ile iletişime geçmeniz önemle rica olunur.
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  error: Content is protected !!
  sohbet hattı bahis siteleri kredi hesaplama instagram takipçi satın al
  DMCA.com Protection Status