Sınırsızlar Kulübü – Dallas Buyers Club izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
8.0 IMDB Puanı 928 Görüntülenme

Sınırsızlar Kulübü – Dallas Buyers Club izle

Sınırsızlar Kulübü gerçek bir hikayeden alıntı olan biyografi ile harmanlanmış bir film. Film Amerika'nın yaramaz çocuğu Teksas'ta geçiyor. Teksas'ta yaşayan Ron Woodroof tren dairesinde elektirikçi olarak çalışıyor. Bunun yanında Ron Woodroof'un inanılmaz hızlı bir hayatı var. Bu hayatın içinde Boğa'ların üstünde kalma oyununa katılma,bu oyunlar için bahis oynama,uyuşturucu kullanma,sürekli saçma sapan yerlerde önüne gelen kadınla seks yapma var. Ron Woodroof ortamın kralı olarak devam ederken bir gün bayılmasının sonucu gittiği doktorda hayatını değiştirecek o bilgiyi öğreniyor. Bu bilgi Ron Woodroof'un HIV virüsüne(AIDS hastalığı) yakalandığı bilgisi. 1980'lerde bu hastalık için bir çözüm yok tabii. Doktor Ron Woodroof'a 30 gün ömrün kaldı deyince buradan sonra Ron Woodroof'un o inanılmaz yaşama tutunma savaşı başlıyor. Doktorların yeni keşfettiği bir tane ilaç bu hastalığı sonlandırma ihtimaline sahip. Ama bu ilacı edinmek için 8 ay testten geçmeniz lazım. Yani 8 ay boyunca hastaneye bağlısınız. Ron Woodroof bunu reddedip çözüm önerileri arıyor. İlk işi hastalığı hakkında bilgi sahibi olmak için araştırma yapmak. Seminerlere katılıyor,kitaplar okuyor ve bilgi sahibi oluyor. Ron Woodroof anlaştığı bir hizmetçiyle gizli bir şekilde devletin bu ilaçlarını kullanıyor ama parası tükeniyor. Ardından savaşa devam eden Ron Woodroof Meksika'da kendine bir doktor buluyor. Bu doktorun verdiği ilaçlar Amerikan Hükümeti tarafından yasaklı daha doğrusu onaylanmamış. Ron Woodroof bunları kullanıyor iyi geldiğini anlıyor. Ardından bunları Amerika'ya getirmesiyle bütün bu hastalığa yakalananlara umut oluyor. Kurduğu Dallas Buyers Club ile çok fazla hastaya yardım ediyor. Ron Woodroof doktorun 30 gün yalanını yıkıyor ve yaşama devam ediyor. Tabii Amerikan Hükümeti Ron Woodroof'un bu ilaçları sattığı için peşinde. Müthiş bir hayata tutunma öyküsünün yanında fazlasıyla keyifli bir film. Bu keyfide şüphesiz gerçekte de Teksas'lı olan Matthew McConaughey aksanı ve oyunculuğuna borçluyuz...
Filmi başlatırken açılan REKLAMLAR filmlerin yüklü olduğu sitelerden kaynaklıdır bizden değildir.
Sitemizde yer alan filmleri farklı alternatiflerden izlemek için "KAYNAK" kısmından alternatif player seçeneklerine göz atabilirsiniz.


Sizler de film hakkındaki görüşlerinizi diğer kullanıcılar ile paylaşmak için yorum yapmayı unutmayınız.
NOT: İzlemek istediğiniz filmde çalışmayan kaynak ile karşılaşırsanız "BİLDİR" butonunu kullanarak bizler ile iletişime geçmeniz önemle rica olunur.
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

    kredi hesaplama instagram takipçi satın al
    DMCA.com Protection Status