Sessiz Bir Yer – A Quiet Place Full HD izle
6.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 6.0 /10 (2)
7.9 IMDB Puanı 1,474 Görüntülenme

Sessiz Bir Yer – A Quiet Place Full HD izle

İzlediğimiz klasik korku filmlerinin dışına çıkacak bir film.İlk duyurulduğundan itibaren çok ses getireceği belli olan Sessiz Bir Yer gişeye çok sert bir giriş yaptı. Fİlmin bu kadar ilgi çekmesinin sebebi konusunda gizli. Tecrübeli senaristler artık korku filmlerinin farklı olması gerektiğini anladığı vakit böyle bir senaryo hazırlamışlar. Çok fazla uzatmadan filmin konusuna gelmek gerekirse, 2 çocuklu bir ailenin sessiz,izole bir evde yaşamından başlıyor film. Bu aile küçük,büyüme çağında olan 2 çocuğa sahip. Filmi farklı kılan,bu ailenin ebeveynler dahil işitme ve konuşma engelli olması. Bu anlattıklarıma göre ailenin konuşamadığı kanısına varabilir. Ancak durum bu şekilde değildir. Aile konuşabilmesine rağmen,her türlü gıcırtı ses çıkartacak hareketten uzak durmaktadır. Filmimizin konu aldığı bu ailenin bu özelliği çok garip. Günler bu şekilde geçerken aile kendi yağında kavrulurken,bir gün olaylar değişmeye başlar. Bu sakin hayat daha kendi bilincini çok fazla yakalayamamış küçük oğlun evdeki bir lambayı devirmesiyle tersine döner. Ailenin ses çıkarmamasının temel sebebi, peşinde bir varlık olduğuna inanmasıdır. Herhangi bir ses çıkarttıklarında yaratığın peşine takılacağını düşünmektedir aile. Çocuğun çıkardığı bu ses sayesinde korktuklarının başına gelmesi an meselesidir. Aile sessizliklerini bozmanın bedelini ağır ödemek üzeredir.Film bu saatten sonra inanılmaz bir gerilim düzeyine ulaşarak aldığı 8.0 puanının hakkını vermektedir. Son yıllarda çıkan korku filmlerinin listesi yapıldığında ilk 5'e rahatlıkla girecek olan Sessiz Bir Yer adlı filmin başrollerinde, John Krasinski, Emily Blunt, Millicent Simmonds oynarken filmin yönetmen koltuğunda John Krasinski oturmaktadır.
Filmi başlatırken açılan REKLAMLAR filmlerin yüklü olduğu sitelerden kaynaklıdır bizden değildir.
Sitemizde yer alan filmleri farklı alternatiflerden izlemek için "KAYNAK" kısmından alternatif player seçeneklerine göz atabilirsiniz.


Sizler de film hakkındaki görüşlerinizi diğer kullanıcılar ile paylaşmak için yorum yapmayı unutmayınız.
NOT: İzlemek istediğiniz filmde çalışmayan kaynak ile karşılaşırsanız "BİLDİR" butonunu kullanarak bizler ile iletişime geçmeniz önemle rica olunur.
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  error: Content is protected !!
  sohbet hattı bahis siteleri kredi hesaplama instagram takipçi satın al
  DMCA.com Protection Status