Özgürlük Yolu – Into the Wild izle
10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (1)
8.1 IMDB Puanı 1,021 Görüntülenme

Özgürlük Yolu – Into the Wild izle

Hepimizin sürekli hayalini kurduğu bir olay. Şehirlerden,insanlardan,kalabalıktan uzak sakin bir hayat. Yaşayan her insanın aklından en az bir kere geçmiştir bu hikaye. "Hadi gidelim bir sahil kasabasına da balık tutalım bir kulübede yaşam sürelim" Hayvanlarla iç içe,kuş seslerinin içimizi doldurduğu,suyunu deresinden içtiğimiz bir yaşam. Ama hiç kimse buna cesaret edemez. Özellikle insanoğlunun bu zamanlardaki teknoloji bağımlılığı buna kesinlikle izin vermiyor. Bu film işte tam bizim bu yaşamak isteyip de yaşayamadıklarımızı anlatmakta. Liseden çok yüksek başarı elde etmiş ve ülkenin en yüksek okullarından birine girebilecek düzeyde bir genç. Bu seviyedeki gençlerin hayali en iyi okula yerleşip,o okulu bitirip iş bulup hayatını geçirmek olur herhalde. Ama bu gencin amaçları fazlasıyla farklı. Babasının ve annesinin onun için bankada biriktirdiği parayı bile bırakıp kürüstür bir arabayla yola çıkıyor genç. Nereye gittiğini bilmeden,kafasına bir plan koymadan bir yola çıkış bu. Cebinde parası yok arabası her an bozulabilir ve yolda kalabilir ki bozuluyor da,ekipmanı yok denecek kadar az bir yola çıkış. Bu saatten sonra yoldan geçerken bir çok insana rastlıyor. Huzur doluyor onlarla sohbet edip yapacaklarını anlatıyor. İlerleyen zamanlarda ise iyice vahşi yaşama ayak uydurarak gerçek anlamda doğayı yaşıyor. Bu film boyunca her insanın içine huzur dolacak ve insanları mutlu edecek.İnsanın özgürlüğüne kapı açan bu film IMDB'nin en çok kabul edilen listesi olan " IMDB TOP 250" listesinde kendisine yer bulmakta. Eğer bu kategorimizi ziyaret etmediyseniz gerçekten gelmiş geçmiş en iyi ve her türden filmi bulabileceğiniz kategori... Filmseyretfilmizle.com ekibi olarak bu özgürlüğe yolculukta hepinize iyi seyirler dileriz...
Filmi başlatırken açılan REKLAMLAR filmlerin yüklü olduğu sitelerden kaynaklıdır bizden değildir.
Sitemizde yer alan filmleri farklı alternatiflerden izlemek için "KAYNAK" kısmından alternatif player seçeneklerine göz atabilirsiniz.


Sizler de film hakkındaki görüşlerinizi diğer kullanıcılar ile paylaşmak için yorum yapmayı unutmayınız.
NOT: İzlemek istediğiniz filmde çalışmayan kaynak ile karşılaşırsanız "BİLDİR" butonunu kullanarak bizler ile iletişime geçmeniz önemle rica olunur.
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

    kredi hesaplama instagram takipçi satın al
    DMCA.com Protection Status