Liseli Polisler – 21 Jump Street izle
10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (1)
7.2 IMDB Puanı 806 Görüntülenme

Liseli Polisler – 21 Jump Street izle

Schmidt ve Jenko adlı iki arkadaşın lisede araları iyi değildir. Schmidt okulun zeki,çalışkan,asosyal çocuğuyken Jeno ise okulun popüler,kızlarla ortam yapan serseri bir tiptedir. Schmidt bir gün bir kıza açılmak ister ve Jenko'da oradadır. Schmidt ile sağlam dalga geçer ve araları böyle iyice kötüleşir. Bundan yıllar sonra bu iki kafadar polis okulundan beraber mezun olacaktır. Bu iki arası iyi olmayan arkadaş polis okulunda birbirleriyle kanka olup yola devam edecektir. İkili polislik görevini de beraber yürütürler. Üniformaları giyip bisikletle sahilde ortamı kontrol ederler. Peşlerine düştükleri uyuşturucu kaçakçılarının birini yakalarlar ama serbest kalır. Bu saatten sonra Yüzbaşı Dickson onlara başka bir görev verecektir. Lisede işler yolunda değildir ve öğrenciler çok farklı bir sentetik uyuşturucu maddesini kullanmaya başlıyorlardır. Bu sentetik uyuşturucu belirli evreler ve sürelerde etki edip insanı ölüme kadar bile götürüyordur. İşte bu yüzden Yüzbaşı Dickson onlara görevlerinin lisenin içine sızıp bu sentetik uyuşturucu satışının nasıl yapıldığını kaynağının kim olduğunu öğrenmelerini ister. Liseli gibi giyinen Schmidt ve Jenko liseye sızacaktır ve bu olayı ortaya çıkarmak için araştırmalar yapacaklardır. Bu sefer görev tam ters olarak verilmiştir. Schmidt normalde zeki iken bu okulda okulun popüler çocuğu tipini oynayacak,bunun karşıtını da Jenko devir alacaktır. Bu saatten sonra bu ikilinin okuldaki insanlarla yakınlaşmaları ve yaşadığı maceralar tam bir kahkaha tufanı. Film saf komediyi çok iyi kullanıyor ve izleyenleri baştan sonra güldürüyor. Bunun içindir ki film çıktığı yıl müthiş bir gişe rakamına sahip oldu.
Filmi başlatırken açılan REKLAMLAR filmlerin yüklü olduğu sitelerden kaynaklıdır bizden değildir.
Sitemizde yer alan filmleri farklı alternatiflerden izlemek için "KAYNAK" kısmından alternatif player seçeneklerine göz atabilirsiniz.

Sizler de film hakkındaki görüşlerinizi diğer kullanıcılar ile paylaşmak için yorum yapmayı unutmayınız.
NOT: İzlemek istediğiniz filmde çalışmayan kaynak ile karşılaşırsanız "BİLDİR" butonunu kullanarak bizler ile iletişime geçmeniz önemle rica olunur.
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  error: Content is protected !!
  sohbet hattı bahis siteleri kredi hesaplama instagram takipçi satın al
  DMCA.com Protection Status