Jumanji Vahşi Orman – Jumanji Welcome to the Jungle izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.0 IMDB Puanı 1 Yorum 1,743 Görüntülenme

Jumanji Vahşi Orman – Jumanji Welcome to the Jungle izle

90'lı yıllarda çıkan ilk filmiyle gönüllerimize taht kurdu Jumanjii. Gerek farklı hikayesiyle,gerek o sıcak aile filmini hissettirmesiyle,gerek karakterlerinin müthiş oyunculuğuyla olsun. Bunu yaparken bizi hiç sıkmayan bitse de gitsek havasını bize vermeyen bir yapım vardı karşımızda. İşte ilk filminin yayınlanmasından tam 22 yıl sonra serinin ikinci filmi karşımızda. Bu filme serinin ikinci filmi demek ne kadar doğru olur bilinmez çünkü senaryosu ve ana olayı biraz farklı. Film dört sıradışı birbirleriyle çok farklı şekilde anlaşan arkadaşın bir video konsol oyunu bulmasıyla başlıyor. Bu oyunun özelliği daha önce kimsenin tarafından duyulmaması. Bu arkadaşlar arasından da bu oyunun adını sanını ne olduğunu nasıl bir oyun olduğunu bilen yoktur. Bu dört ergenden birkaç tanesi bu oyunu oynamaları gerektiğini söylerken diğerleri ise bu bilmedikleri oyunun başına tehlike açabileceğini düşünür. Ama ergen kafası işte. Takarlar oyunu oynamaya başlarlar. Heyecanla oyunu açan bu dört arkadaş bir anda kendini vahşi bir ormanın içinde bedenlerinin içinde bulacaklardır. Çocuklar Jumanjii ile oynadıklarını farkederler. Bunun ardından kendilerinin de bir oyun bir simülasyon içinde olduğunu keşfederler. Bu dört ergen bir daha sonsuza kadar bu oyunun içine hapsolmamak için oyunu kurallarına göre oynamalı bu müthiş maceradan başarıyla ayrılmalıdır. Hayatlarının macereasını yaşayacakları bu filmde komedi fazlasıyla ön planda. Özellikle Dwayne Johnson ve Kevin Hart ikilisi komedi açısından müthiş bir iş çıkarmışlar.Filmseyretfilmizle.com ekibi olarak iyi seyirler dileriz...
Filmi başlatırken açılan REKLAMLAR filmlerin yüklü olduğu sitelerden kaynaklıdır bizden değildir.
Sitemizde yer alan filmleri farklı alternatiflerden izlemek için "KAYNAK" kısmından alternatif player seçeneklerine göz atabilirsiniz.


Sizler de film hakkındaki görüşlerinizi diğer kullanıcılar ile paylaşmak için yorum yapmayı unutmayınız.
NOT: İzlemek istediğiniz filmde çalışmayan kaynak ile karşılaşırsanız "BİLDİR" butonunu kullanarak bizler ile iletişime geçmeniz önemle rica olunur.
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Yorumlar (1)

    kredi hesaplama instagram takipçi satın al
    DMCA.com Protection Status