Itaatsizlik – Disobediance izle
7.5
Sizin Oyunuz:
Oylama: 7.5 /10 (2)
6.6 IMDB Puanı 7,564 Görüntülenme

Itaatsizlik – Disobediance izle

2017 yılında yabancı dilde En İyi Film alanında Oscar alan,2016 yılında ise fazlasıyla popüler ve hit bir film olan Muhteşem Kadın'ın yönetmeni Sebastián Lelio İtaatsizlik filminde yönetmen olarak karşımıza çıkıyor. Film daha önceki Lelio filmlerinde olduğu gibi zorluklara göğüs geren kadınlara empati ile onları anlamaya yönelik bakmayı sürdürmekte. New York'ta yaşamını sürdüren Lonit, babasının ölmesi üzerine doğduğu topraklara geri dönmek zorunda kalır. Londra'ya dönmesinin getirdiği bazı sorunlar vardır. Bunlardan birisi uzun yıllar önce kendi isteğiyle terk ettiği Yahudi tarikatı onu soğuklukla karşılar ve ona karşı cephe alma durumuna geçer. Londra'da karşılaştığı bir diğer durum ise gençlik arkadaşlarıdır. Zamanında çok iyi arkadaş oldukları gençlik arkadaşları Esti ile Dovid evlenmiştir. Esti ile Dovid evlenmesinin üzerine cemaatte fazlasıyla saygın birer öğretmen olma durumuna gelmişlerdir. Bu iki kız arkadaş birbirlerini tekrardan gördükten sonra farklı şeyler hissetmeye başlayacaktır. Gençlik yıllarında yaşadıkları bazı yakınlaşmalar onların şu anki yetişkin hallerinde büründüğü karakteri sorgulamak zorunda bırakacaktır. Film ortak inanç ile bireysel özgürlüklere fazlasıyla vurgu yapmakta. Bu iki olguya hassas yaklaşımıyla bizlere basit bir film sunmaktan öte çok katmanlı bir film sunuyor. Başrollerinde oynayan oyuncular ise tam bir efsane. Film Rachel Weisz, Rachel McAdams gibi sinemanın iki önemli iyi oyuncusu ve güzel kadınını yan yana getiriyor. Filmseyretfilmizle.com ekibi olarak iyi seyirler dileriz...
Filmi başlatırken açılan REKLAMLAR filmlerin yüklü olduğu sitelerden kaynaklıdır bizden değildir.
Sitemizde yer alan filmleri farklı alternatiflerden izlemek için "KAYNAK" kısmından alternatif player seçeneklerine göz atabilirsiniz.


Sizler de film hakkındaki görüşlerinizi diğer kullanıcılar ile paylaşmak için yorum yapmayı unutmayınız.
NOT: İzlemek istediğiniz filmde çalışmayan kaynak ile karşılaşırsanız "BİLDİR" butonunu kullanarak bizler ile iletişime geçmeniz önemle rica olunur.
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

    kredi hesaplama instagram takipçi satın al
    DMCA.com Protection Status