Hızlı ve Öfkeli 1 – Fast and Furious
10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (2)
6,7 IMDB Puanı 3 Yorum 835 Görüntülenme

Hızlı ve Öfkeli 1 – Fast and Furious

Onlar için hayat gece çöktüğünde başlıyordu. Los Angeles'ın arka sokaklarında tutkuların peşinde koşan insanlar,ortada büyük para veya şan şöhret için savaşıyorlardı.Peki bu savaş hepimizin bildiği savaş mı? Hayır. Onların yaptığı savaş hız savaşıydı.Hayatını yarış tutkusuyla geçiren bu gençlerin hayatı arabaları modifiye etmek ve yarışmaktan ibaretti.Bu yarışlar onlar için olumsuz sonuçlar doğurmaktansa onları şan şöhrete ileri taşıyordu.Bu çetenin en ünlü ismi Dominic Toretto'ydu. Dominic çetenin lideri,en saygın kişisiydi. Bu saygıyı liderliği de yarışlardaki yenilmezliğiyle,en iyi arabayı kendisinin yapmasıyla kazanmıştı.Hurda otomobilleri müthiş zekası sayesinde uçak gibi hale getiriyordu.Ama Dominic'in bu müthiş yanlarının yanında suçlu olarak bir polis memurunu yaraladığı iddiaları vardı.Polisler bu yarış çetesini çökertmek isterken içten içe istedikleri en fazla şey Dominic Toretto'yu yakalamak ve hapse atmaktı.Uzun uğraşlar geçtikçe bu işi bir türlü sonlandıramayan polisler artık farklı bir yola başvurmak zorunda kaldı.Çetenin içine bir polis memuru yerleştirilecek ve çetenin yaptıklarını yerini suçlarını merkeze bildirecekti.Bu seçilen polis Brain O'Conner çetenin içine girmek için sürüş öğrenmeye çalışıyor,kendisine bir araba yapma hazırlığında bulunuyordu.Hazırlıklarını tamamladıktan sonra bir gece yine yarışların yapıldığı yerde bulunur ve yarışlara katılmak istediğini söyler.Yeni yetme çaylak olan genç Brain diğer yarışçılar karşısında alay konusu olur.Büyük bir cesaretle yarışı yapıp Usta Dominic'i geçmeye çok yaklaşmıştır.Bu başarısı Dominic'in dikkatini çeker ve yavaş yavaş Brain'e ısınır.Dominic'in kız kardeşi Mia'da Brain'e aşık olmuştur. Buradan sonra Brain Dominic'in en yakın ikinci adamı olacaktır. İçerideki bilgileri merkeze aktarmaya başlayan Brain çeteyi içten çökertmeye başlamıştır. Ama atladığı bir konu aileye gün geçtikçe bağlılığının arttığıdır. Efsane serinin başlangıç filmi olan Hızlı ve Öfkeli büyük kitlelere hitap edecektir. Baş rollerinde Vin Diesel, Paul Walker, Michelle Rodriguez gibi isimler yer alırken yönetmenliğini Rob Cohen yapmaktadır.
Filmi başlatırken açılan REKLAMLAR filmlerin yüklü olduğu sitelerden kaynaklıdır bizden değildir.
Sitemizde yer alan filmleri farklı alternatiflerden izlemek için "KAYNAK" kısmından alternatif player seçeneklerine göz atabilirsiniz.


Sizler de film hakkındaki görüşlerinizi diğer kullanıcılar ile paylaşmak için yorum yapmayı unutmayınız.
NOT: İzlemek istediğiniz filmde çalışmayan kaynak ile karşılaşırsanız "BİLDİR" butonunu kullanarak bizler ile iletişime geçmeniz önemle rica olunur.
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Yorumlar (3)

    error: Content is protected !!
    sohbet hattı bahis siteleri kredi hesaplama instagram takipçi satın al
    DMCA.com Protection Status