Harry Potter ve Sırlar Odası – Harry Potter and the Chamber of Secrets izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.4 IMDB Puanı 359 Görüntülenme

Harry Potter ve Sırlar Odası – Harry Potter and the Chamber of Secrets izle

Harry’nin doğum günü Dursley’lerce kutlanmadan geçer.Yeniden de Dobby ismindeki cin onu ziyaret etmiş ve mektebe dönmemesi için aldatmaya çalışmıştır. Dobby, konutta zarar yarattıktan sonra Kadın Dursley Harry’yi odasına kilitler. Harry’yi uçan otomobilleriyle gelen ve onu alıp konutlarına götüren Weasley kardeşler kurtarır.

Mektep kitapları için alış veriş yaparken Harry ve dostları yeni bir profesör ile tanışırlar; Gilderoy Lockhart. Harry ve Ron 9 ¾ peronundaki Hogwarts trenine yetişemeyince yeniden mektebe gitmek için sihirli otomobili ödünç alırlar. Mektepteki ilk Quidditch çalışmasında Gryffindor’lular, Draco Malfoy’un Slytherin’in yeni Arayıcısı olduğunu ve babasının tüm ekip için 2001 süpürgelerinden aldığını öğrenir ve çok donakalırlar. Çalışma Malfoy’un Hermione’yi Flu Muggle aileden gelen biçiminde çağırmasıyla makûsa gider. Kısa bir müddet sonra Harry, Profesör Lockhart’a gerekli olarak destek eder ve vefat konuşan kin dolu bir ses dinler.Harry, Ron ve Hermione Neredeyse Kafasız Nick’in partisine katılırlar. Geri dönerlerken Harry o kin dolu sesi tekerrür dinler ve hademenin kedisini kara bir sihir suratından taşlaşmış olarak bulurlar. Duvarlardaki iletide Gizemler Odası ihtarı vardır. Çocuklar, Profesör Binns’den Salazar Slytherin’in Muggle’lara karşı olan önyargısını, Gizemler Odası’nı ve onun servetçisini öğrenirler. Ron bu servetçinin Draco Malfoy olduğunu düşünür ve Hermione de çoközlü iksiri içip Draco’nun dostlarının kılığına girerek bir sonraki Quidditch maçından evvel onunla konuşmayı önerir. Harry’nin kolu maç sırasında topun çarpması neticeyi kırılır. Lockhart’ın sihriyle de iyileşmek yerine kemikler tamamen yok olur. Harry, revirde iyileşirken Dobby tekerrür ziyaret edip uyarır.O gece Colin Creevey’e saldırdırırlar. Düello kulübü buluşmasında Malfoy, yılan görüntüsü yapar. Harry, yılana Justin’i vazgeçmesi için haykırdığı zaman herkes onun yılanlarla görüşebildiğini anlar. Çok geçmeden Justin’e de saldırırlar. Yen Sene tatili sırasında Harry, Ron ve Hermione çok özlü iksiri sınarlar. Harry ve Ron, Draco Malfoy’un servetçi olmadığını bilirler fakat Hermione yanlışlıkla kendini bir kediye dönüştürür. Harry, Mızmız Myrtle’ın odasında boş bir günlük bulur. Günlük bir zamanlar, Tom Riddle’a aittir; başka bir deyişle mektebin 50 sene evvelki bir öğrencisine.Sonra günlük çalınır ve Hermione ile öbür kıza saldırılır. Daha makûssu; Hagrid cezaevine sevk edilir ve Dumbledore’un müdürlük misyonu askıya alınır. Harry ve Ron Yasak Ormana girerek Hagrid’e destek etmek isterler. Orman’da dev bir örümcek olan Aragog’la karşılaşırlar.Aragog onlara Hagrid’in masum olduğunu söyler. Harry dinlediği sesin borulardan geldiğini ve dev bir yılana ait olduğunu bilir. Ron’un kızkardeşi Ginny, Gizemler Odası’na götürülür. Bu surattan Harry, Ron ve Profesör Lockhart onu bulmak için doğru borulara giderler. Harry, Tom Riddle başka bir deyişle Lord Voldemort ile karşı karşıya kazanç. Voldemort, Ginny’yi de tutsak almıştır. Fakat Dumbledore'nun Anka Kuşu Fawkes’in desteğiyle Harry Voldemort’u yener.
Filmi başlatırken açılan REKLAMLAR filmlerin yüklü olduğu sitelerden kaynaklıdır bizden değildir.
Sitemizde yer alan filmleri farklı alternatiflerden izlemek için "KAYNAK" kısmından alternatif player seçeneklerine göz atabilirsiniz.


Sizler de film hakkındaki görüşlerinizi diğer kullanıcılar ile paylaşmak için yorum yapmayı unutmayınız.
NOT: İzlemek istediğiniz filmde çalışmayan kaynak ile karşılaşırsanız "BİLDİR" butonunu kullanarak bizler ile iletişime geçmeniz önemle rica olunur.
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Harry Potter and the Chamber of Secrets

  Yayın Tarihi:

  15 Kasım 2002

  Senaryo:

  J.K. Rowling, Steve Kloves

  Ödüller:

  3 BAFTA Film Awards. Diğer 11 ödül & 42 adaylık.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  kredi hesaplama instagram takipçi satın al
  DMCA.com Protection Status