Hachi Bir Köpeğin Hikayesi – Hachi A Dogs Tale izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
8.1 IMDB Puanı 401 Görüntülenme

Hachi Bir Köpeğin Hikayesi – Hachi A Dogs Tale izle

Hepimizin sahiplendiği ve ortadan kaybolduğunda çok üzüldüğü bir parçası vardır. Bu parça kimi zaman cansız bir nesne olmakla beraber çoğunlukla canlı bir varlık olur. İnsanların bağlandığı insanlar olabilirken insanlar bazı hayvanlara aynı şekilde o hayvanlarda bazı insanlara bağlanmaktadırlar. Hal böyle olunca bu garip nesnenin ortadan yok olması insanları sıkıntılı bir duruma sokabilir. İşte böyle bir hikaye Hachi: A Dog’s Tale. Bir insanın sevdiği köpek onun hayatının vazgeçilmez bir parçası olmuştur. Parker Wilson sıradan bir gün geçiriyordur ve işine gitmek için her gün yaptığı şey olan tren istasyonuna yürüme eylemini gerçekleştirir. Tren istasyonunda bulduğu herkesin yakından bildiği bir cins olan Akita inu cinsi köpek Parker Wilson’ın onu evine almasıyla beraber hayatını değiştirecektir. Eşinin sert tepkileri karşısında direnen Profesör Hachi ile arasındaki bağı günler geçtikçe güçlendirecek ve Hachi'yi hayatının bir parçası haline getirecektir. Hachi kısa zamanda farklılığı ve yetenekleriyle Wilson ailesine kendisini sevdirecektir ve bu ailenin favorisi haline gelecektir. Hachi artık Parker Wilson’ı işe uğurlayan ve onun gelmesini dört gözle bekleyen bir arkadaş haline gelmiştir. Hachi Parker Wilson’ın yol arkadaşı olmuştur artık ona derinden bağlanan. Hachi filmi aslında gerçek bir hikaye üstüne kurulu bir film. Japonya'da yıllar önce yaşayan Hachi sahibine olan bağlılığıyla bütün Japonya'da tanınan ve sevilen bir köpek. Öyle ki bu köpeğin Japonya'da bir heykeli bile var. Filmseyretfilmizle.com ekibi olarak keyif almanız bizim temel amacımız...
Filmi başlatırken açılan REKLAMLAR filmlerin yüklü olduğu sitelerden kaynaklıdır bizden değildir.
Sitemizde yer alan filmleri farklı alternatiflerden izlemek için "KAYNAK" kısmından alternatif player seçeneklerine göz atabilirsiniz.


Sizler de film hakkındaki görüşlerinizi diğer kullanıcılar ile paylaşmak için yorum yapmayı unutmayınız.
NOT: İzlemek istediğiniz filmde çalışmayan kaynak ile karşılaşırsanız "BİLDİR" butonunu kullanarak bizler ile iletişime geçmeniz önemle rica olunur.
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

    kredi hesaplama instagram takipçi satın al
    DMCA.com Protection Status