Haberler

Hızlı ve Öfkeli 8 Derinlemesine İnceleme

02 Ara 2018
Film Haberleri, Film İncelemeleri
admin

hizli-ve-öfkeli-8

Hızlı ve Öfkeli serisi dünyanın her tarafından sevgi ve fazlasıyla saygı gören bir film serisi. Bu film serisi çıktığı ilk yıllarda sokak yarışçıları kıvamında karşımıza çıkıyor. Los Angeles’in arka sokaklarında polis telsizlerini yoklayan sokak yarışçıları arabalarını ortaya koyarak yarışıyor. Modifiye garajlarında arabalarını üst seviyelere çıkaran bu tipler geceleri mesken tutmuş durumda.
Devamını oku »

Arif V 216 Cem Yılmazın Başyapıtı

01 Ara 2018
Film Haberleri, Film İncelemeleri, Vizyona Girecek Olan Filmler
admin

arif-v-216
Cem Yılmaz tartışmasız herkesin saygı duyduğu senaryo yazarı ve oyunculardan. Aslında onu sadece bu iki vasıf ile tanıtmak son derece yanlış çünkü Cem Yılmaz’ın yaptığı bir çok iş var. Cem Yılmaz bu sektöre ilk adım adıp gönüllerimizde taht kurduğunda bir Stand Up sunucusuydu. Yaptığı tek kişilik gösteriler insanların zihnine kazındı ve kendisi ne kadar yaratıcı bir insan olmakla birlikte bu yaratıcılığı sergilediği performans ile insanlara hissettirmesini biliyordu.
Devamını oku »

Dağ 2 Detaylı İnceleme

28 Kas 2018
Film Haberleri, Film İncelemeleri
admin

dağ-2-inceleme

DAĞ 2 FİLM İNCELEMESİ
Dağ 2 filmi hepimizin bildiği üzre 2016 yılında serinin ikinci filmi olarak karışımıza geldi. İzleyicilerden büyük beğeni toplayan bu film aynı zamanda bir çok eleştiri yazısından da başarıyla çıktı. Sizlerle kendi tarzımızda filmin incelemesini yapacağız.

Devamını oku »

Sony, 2020’de 2 Marvel Filminin Vizyona Gireceğini Açıkladı

25 Kas 2018
Film Haberleri, Vizyona Girecek Olan Filmler
admin

venom

Sony, kendi bünyesindeki iki Marvel filminin 2020’de vizyona gireceğine söyledi. Bu filmlerden ilkinin başrolde Jared Leto’nun yer alacağı Morbius, değişiğinin ise Venom 2 olduğu varsayım ediliyor.

Spider-Man’in haklarını elden vazgeçmese de kişiliğin Marvel Sinematik Kâinatı’nde görünmesine izin veren Sony, öteki yandan bu sene vizyona giren Tom Hardy‘li Venom‘la beraber kurmayı tasarladığı kendi süper makûs cihanının ilk adımını atmış oldu.

Devamını oku »

2018 Senesinin En Çok Beklenen Filmleri

08 Ağu 2018
Film Haberleri, Vizyona Girecek Olan Filmler
admin

vizyon-filmleri2018 Senesinin En Çok Beklenen Filmleri
Sinema sektörü her geçen gün ile hız kesmeden gelişimlerini sürdürmeye devam ediyor. Bir çok şirket, milyarlarca para harcayarak birbirleri arasındaki rekabete bir o kadar da göz dağı ekliyorlar. Her geçen gün artan teknolojinin de yardımları sayesinde film sektörü oldukça büyük bir kitleye sahip olmuş durumdadır. Film izlemek artık eskisi gibi zaman geçirmek için olmaktan çıkmış durumdadır.
Devamını oku »

error: Content is protected !!
sohbet hattı bahis siteleri kredi hesaplama instagram takipçi satın al
DMCA.com Protection Status