Gerçek Kötüler – Suicide Squad izle
8.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 8.0 /10 (1)
6.1 IMDB Puanı 1,430 Görüntülenme

Gerçek Kötüler – Suicide Squad izle

Superman'ın ölümü gerçekleşmiştir. Ölümünün ardından acımasızlığıyla nam salmış üst seviye yetkili Amanda Waller'in liderliğinde bir hükümet destekli ekip kurulur. Bu gizli ekip tehlikeli,derin ve karanlık görevleri gerçekleştirmek için harekete geçerken, dünyayı bilinmeyen olağanüstü bir olaydan potansiyel olarak kıyamet tehdidinden kurtarmak için harekete geçecektir ve dünyada yaşayan hatta gezegendeki en kötü bazısı mahkum olan kötü adamları işe alır. Çıkacak bir sorunda hiçbir şekilde hükümet sorumlu olmayacaktır. Bütün suçlar bu ekibe kolayca yüklenebilecek ve dahası kaçmak,isyan etmek isterler diye bu ekibin her bir üyesinin boynuna bu durumda patlatılacak bomba asılacaktır. Joker, Harley Quinn,Diablo,Captain Boomerang,Mutant Katil Croc,azılı suçlu Slipknot, büyücü Enchantress'ten oluşan ekip dünyayı bu kötü sondan kurtarmaya çalışacaktır. Bütün bunların yanında Amanda Miller'in planı içinde bazı kusurlar barındırıyordur. Ekibin üyelerinde Enchantress,hiçbir şekilde emirlerle kontrol edilemeyen neredeyse her şeye gücü yeten bir büyücüdür ve yıkıcı güçlü bir makine inşa eder. Bu yüzden ekibin bir anlamda üçüncü dünya savaşı denilen dünyanın yapacağı son savaş olarak adlandırılan savaşa hazırlanması gerekiyordur. Bu kötü kahramanlar acaba dünyanın tek umudu mudur? Ya da neden işlerin kurtulması kötülere kalmıştır? Oyuncu kadrosunda Will Smith , Margot Robbie , Joel Kinnaman , Viola Davis , Jai Courtney gibi kaliteli isimleri barındıran film yönetmen koltuğunda David Ayer'i oturtuyor...
Filmi başlatırken açılan REKLAMLAR filmlerin yüklü olduğu sitelerden kaynaklıdır bizden değildir.
Sitemizde yer alan filmleri farklı alternatiflerden izlemek için "KAYNAK" kısmından alternatif player seçeneklerine göz atabilirsiniz.

Sizler de film hakkındaki görüşlerinizi diğer kullanıcılar ile paylaşmak için yorum yapmayı unutmayınız.
NOT: İzlemek istediğiniz filmde çalışmayan kaynak ile karşılaşırsanız "BİLDİR" butonunu kullanarak bizler ile iletişime geçmeniz önemle rica olunur.
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

    kredi hesaplama instagram takipçi satın al
    DMCA.com Protection Status