Galaksinin Koruyucuları – Guardians of the Galaxy
10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (1)
8.1 IMDB Puanı 1 Yorum 1,286 Görüntülenme

Galaksinin Koruyucuları – Guardians of the Galaxy

Ucu bucağı olmayan Marvel Evreni'nin belki de en farklı karakterleri.İnsanlara Marvel Evreni'nden birkaç karakter say desek insanların sayacağı karakterler Örümcek Adam,Kaptan Amerika X-Men vb. karakterlerden oluşur. Belki de en bilinmeyen bu filmdeki karakterler Marvel Evreni'nin en köklü ekibi.Üstelik ortaya çıkışı hep bildiğimiz karakterler olan kısacası Yenilmezler'den çok daha önce. Fİlmin konusuna gelecek olursak,adı üstünde dünyada değil bütün galaksi yani uzayda geçen bir film.Lakabını Star-Lord olarak belirleyen maceracı Peter Quill,evrenin en esrarengiz küresini çaldıktan sonra güçlü,inatçı ve hırslı kötü adam Ronan'la başı derde girer.Ronan'ın amacı küreyi ele geçirip evreni kontrol altında tutmak. Ama Ronan kötü bir adam olduğu için bunun sonuçları hiç de iyi olmayacaktır.Bunun farkında olan Quill,ondan kurtulmak için harekete geçtiğinde, kendisini birbiriyle alakası olmayan,uyumsuz,şımarık bir ekibin içinde bulur.Mecburen bu ekiple yola çıkmak zorunda olan Star-Lord,silahlı bir rakun olan Roket, Rakun'un çok yakın arkadaşı,yoldaşı ağaç kılıklı Groot,ölümcül inanılmaz tehlikeli ve kontrolsüz yeşil kadın Gamora ve gözü intikamdan başka bir şey görmeyen Yokedici Drax ile işbirliğinde bulunacaktır.Galaksinin Koruyucuları olarak kendilerine isim belirleyen bu beşli,zaman geçtikçe birbirlerine alışacaktır. Acaba kahramanlarımız evren için gerçekten tehlike arz eden bu kürenin gücüne ve peşindeki kötülere karşı neler yapacaktır?Galaksinin Koruyucuları size mükemmel bir senaryonun dışında müthiş bir sanat vaat ediyor.Filmin müzikleri,efektleri inanılmaz.Tabi bir de karakterlerin macera boyunca komik olması sizin gülmekten ekrana simit fırlatmanızı sağlayabilir.Film müziğinin bestecisi Tyler Bates olmakla beraber,oyuncu kadrosunda Chris Pratt,Zoe Saldana,Benicio Del Toro,Karen Gillan,Lee Pace gibi isimler yer alıyor. James Gunn'ın yönetmenliğini üstlendiği filmin senaryosun James Gunn,Nicole Perlman tarafından kaleme alınmış.
Filmi başlatırken açılan REKLAMLAR filmlerin yüklü olduğu sitelerden kaynaklıdır bizden değildir.
Sitemizde yer alan filmleri farklı alternatiflerden izlemek için "KAYNAK" kısmından alternatif player seçeneklerine göz atabilirsiniz.


Sizler de film hakkındaki görüşlerinizi diğer kullanıcılar ile paylaşmak için yorum yapmayı unutmayınız.
NOT: İzlemek istediğiniz filmde çalışmayan kaynak ile karşılaşırsanız "BİLDİR" butonunu kullanarak bizler ile iletişime geçmeniz önemle rica olunur.
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Yorumlar (1)

    error: Content is protected !!
    sohbet hattı bahis siteleri kredi hesaplama instagram takipçi satın al
    DMCA.com Protection Status