Dünya Savaşı Z – World War Z izle
10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (1)
7.0 IMDB Puanı 3 Yorum 1,773 Görüntülenme

Dünya Savaşı Z – World War Z izle

Birleşmiş Milletler'de uzun yıllar görev yapmış Gerry Lane artık nihayet ailesine vakit ayırdığını düşünmektedir. Meslekten uzak bir şekilde ailesiyle mutlu bir hayat yaşamaktadır. Bir gün ailesiyle arabadayken trafiğe yakalanan Gerry,felaketin geldiğini farkeder. Bu felaket,Philadelphia'nın büyük caddesinde başlamıştır ve saldırılar,yayılan salgınla büyüyen terör,gökdelenlerdeki savaş olarak devam etmektedir. Gerry ailesini güvene aldıktan sonra dünyada bu olup biteni anlamak ve bir çözüm bulmak amacıyla helikoptere biner. Kuzey Kore ,İsrail ve Galler gibi yerlerde bu salgının ne olduğunu araştırmaya başlar. Bu salgın sıradan zombileri oluşturmamaktadır. Bu oluşan zombiler karşısındaki insanların kafasını koparıp onları yemekle vakit kaybetmeyip onları sadece ısırıyor ve salgını yaydıkları anda o insanı bırakıyorlardır. Gerry,salgının en güçlü noktasını araştırarak salgının zayıf yanlarını bulmaya çalışıyor. Kudüs'te bir güvenli bölge oluşturulmuş ve Gerry buradan bilgiler almıştır. Gerry daha sonra Galler'e geçerek salgının temel nedenini öğrenmeye çalışacaktır. Dünya ikiye bölünürken Gerry fedakar bir şekilde olayları çözmeye çabalayacaktır. Filmin günümüz teknolojisinden fazlasıyla yararlandığını söylemek mümkün. Çekilen sahnelerin kalitesinden ve görselliğinden bunu rahatlıkla anlayabiliyoruz. Bunun yanında film,boş kısımı çok hızlı geçip bizi çok hızlı bir şekilde aksiyona sokuyor.Klasik zombi filmlerinden fazlasıyla farklı bir film bu.Filmde Gerry karakterini usta oyuncu Brad Pitt canlandırıyor. Brad Pitt bu rolde gerçekten inanılmaz bir iş çıkarıyor. Filmseyretfilmizle.com ekibi olarak iyi seyirler dileriz...
Filmi başlatırken açılan REKLAMLAR filmlerin yüklü olduğu sitelerden kaynaklıdır bizden değildir.
Sitemizde yer alan filmleri farklı alternatiflerden izlemek için "KAYNAK" kısmından alternatif player seçeneklerine göz atabilirsiniz.


Sizler de film hakkındaki görüşlerinizi diğer kullanıcılar ile paylaşmak için yorum yapmayı unutmayınız.
NOT: İzlemek istediğiniz filmde çalışmayan kaynak ile karşılaşırsanız "BİLDİR" butonunu kullanarak bizler ile iletişime geçmeniz önemle rica olunur.
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Yorumlar (3)

    kredi hesaplama instagram takipçi satın al
    DMCA.com Protection Status