Demir Adam 2 – Iron Man 2 izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.0 IMDB Puanı 679 Görüntülenme

Demir Adam 2 – Iron Man 2 izle

Iron Man artık kendini açık ediyor. Marvel Evrenine Iron Man filmiyle giriş yaptık ve ilk filmi geride bıraktık. Stark artık kendisini ve icadını açık etti. Herkes artık Stark'ın o demir kostümün içindeki adam olduğunu biliyor. İkinci filmde de bunlarla yüzleşecek Tony Stark. Amerika bu teknolojinin nasıl olduğunu henüz çözebilmiş değil. Bu teknoloji dünyanın fazla ilerisinde şu anda. İşte bunu başaran Tony Stark'ı yargıya çağırıyorlar. Kedi uzanamadığı ciğere mındar dermiş misali. Onu yok etme amacındalar. Yok edecekken tabii demokrasi ile yapacaklar bunu. Amerika demokrasinin koruyucusu ya hani. Stark mahkeme önüne çıkar ve hesap vermeye başlar. Yargıç Stark'a büyük bir kin beslemektedir ve ona ön yargılı yaklaşır. Stark ben barışı getirdim ve koruyacağım Amerika'nın güvenliği için çalışacağım der kendi üslubuyla. Albay'ın da Stark'tan yana olmasıyla beraber Stark bu işten sıyrılır. Stark söylediğine göre 10 yıl daha bu teknoloji kimse tarafından yapılamayacaktır. Ama yanılıyordur. Rus bir eski dost daha doğrusu babasının dostunun oğlu müthiş bir zekada olan bir fizikçidir. Yapar tabii kırbaçlı elektirikli bir şeyler. Çıkar Stark'ın karşısına ortalığı karıştırır. Stark'ın bir kostümü de Albay tarafından alınmıştır çünkü Stark çok hovardadır. Stark artık güçlü bir düşmana karşı savaşmak zorundadır ve işi hiç de kolay değildir. Çünkü sevdiği insanlar daima savaşın içinde ve ölümün eşiğindedir. Filmseyretfilmizle.com olarak keyif almanızı dileriz...
Filmi başlatırken açılan REKLAMLAR filmlerin yüklü olduğu sitelerden kaynaklıdır bizden değildir.
Sitemizde yer alan filmleri farklı alternatiflerden izlemek için "KAYNAK" kısmından alternatif player seçeneklerine göz atabilirsiniz.


Sizler de film hakkındaki görüşlerinizi diğer kullanıcılar ile paylaşmak için yorum yapmayı unutmayınız.
NOT: İzlemek istediğiniz filmde çalışmayan kaynak ile karşılaşırsanız "BİLDİR" butonunu kullanarak bizler ile iletişime geçmeniz önemle rica olunur.
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Iron Man 2

  Yayın Tarihi:

  07 Mayıs 2010

  Senaryo:

  Justin Theroux, Stan Lee, Don Heck, Larry Lieber, Jack Kirby

  Ödüller:

  1 Oscar Adaylığı. Diğer 7 ödül & 42 adaylık.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  kredi hesaplama instagram takipçi satın al
  DMCA.com Protection Status