Deadpool izle
1.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 1.0 /10 (1)
8.0 IMDB Puanı 2,087 Görüntülenme

Deadpool izle

Hepimizin yakından tanıdığı şen şakrak karakter Deadpool. Deadpool bir süper kahramandan çok öte bir karakter. Kendi evreni içinde bulunan süper kahramanlar ile sürekli dalga geçen Deadpool,gözüne özellik ile X-Men'i kestiriyor genelde. Deadpool'un bu hali bir Marvel filmini izlerken artık bildiğimiz sonlarından çok uzak yapıyor onu. Sürekli aksiyon sahnelerinin içinde bir espiriler,Deadpool'un seyirciyle konuşması,o fantastik sahnelerde çalınan özenle seçilmiş bizi kahkahalara düşüren müzikler. Bütün bunların hepsi Deadpool'u bir süper kahraman filminden çok öteye taşıyor. Eski özel kuvvetler ajanı olan Wade Wilson ordudan ayrılır. Ordudan ayrılmasının ardından kendi çöplüğünde kendi kurallarını koymuş bir şekilde ne iyi ne kötü diyebileceğimiz bir kalibrede takılarak yaşamını sürdürmektedir. Hayatına girmiş Vanessa ile tam bir şeyler iyi gidiyor derken kanser olduğunu öğrenir ve yıkılır. Yüz yüze kaldığı bu acıyı sevgilisine yaşatmamak için onu terk eder. Kanserin normal yollardan tedavisi olmadığının farkında olan Wade, kanseri çözebileceğini söyleyen bir bilimsel projeye bir umut katılır. Fakat bu projenin amacı hiç de Wade'nin düşündüğü gibi değildir. Bu proje "yan etki"amacıyla kansere çözüm üretmektedir. Projenin asıl amacı, DNA'ları tetiklemektir. İnsan aklının alamayacağı acılara göğüs germek zorunda olan Wade,bu proje bittiğinde olağan üstü yeteneklere sahip bir birey olacaktır. Bu özellikleri kazanmasının ardından tek bir amacı vardır o da Francis'i alt etmektir. Deadpool bize müthiş bir anti-kahraman filmi sunuyor ve aksiyon da alabiliyoruz bu filmden komedi de. Fİlmde Deadpool'u canlandıran isim Ryan Reynolds. Ryan Reynolds'a da burada büyük bir parantez açmak lazım ki işini müthiş bir şekilde yapıyor. Filmseyretfilmizle.com ekibi olarak iyi seyirler diliyoruz...
Filmi başlatırken açılan REKLAMLAR filmlerin yüklü olduğu sitelerden kaynaklıdır bizden değildir.
Sitemizde yer alan filmleri farklı alternatiflerden izlemek için "KAYNAK" kısmından alternatif player seçeneklerine göz atabilirsiniz.


Sizler de film hakkındaki görüşlerinizi diğer kullanıcılar ile paylaşmak için yorum yapmayı unutmayınız.
NOT: İzlemek istediğiniz filmde çalışmayan kaynak ile karşılaşırsanız "BİLDİR" butonunu kullanarak bizler ile iletişime geçmeniz önemle rica olunur.
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

    kredi hesaplama instagram takipçi satın al
    DMCA.com Protection Status