Cesur Yürek – Braveheart izle
10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (1)
8.4 IMDB Puanı 1,063 Görüntülenme

Cesur Yürek – Braveheart izle

Gelmiş geçmiş en iyi tarihi savaş filmlerindendir desek yeridir. 7 den 70'e bütün sinema izleyicilerinin kafasında yer etmiş efsane bir film. Tamam anlamıyla bir cesaret destanı. William Wallace daha küçük çocuktur. Babası savaşırken sürekli o da babasıyla savaşlara katılmak ister. Babası bunu her defasında reddederken bir gün acı haber gelir. William'ın babası hayatını kaybetmiştir ve William artık tek başınadır. Yaşadığı bu acı onu derinden etkiler. Amcası William'ı yanına alır ve ona uzun bir süre bakar. William artık doğduğu topraklardan çok uzaktır. Memleket hasretiyle yanıp tutuşan genç delikanlı William günün birinde yuvaya döner. Bu yuvaya dönüş sakin,olaylara bulaşmadan bir yaşam sürmek içindir. William çok zeki bir insandır. Döndüğünde karşılanması düğün gibi olur ve herkes William'a saygı ve sevgi duyuyordur. William çocukluk aşkıyla karşılaşınca her şey değişir. Kaçak göçek onunla aşk yaşadıktan sonra bir gün İskoçya'yı yöneten İngiliz askerleri William'ın çocukluk aşkına tecavüz eder. Bu dakikadan sonra William'ın sabrı yoktur ve ayaklanma başlatacaktır. Kahraman askerleri toplayıp onlara komutan olma gayesini yüreğinde hisseden William, İskoçya'ya bağımsızlığını kazandırmak için bu zorlu yolu geçeceğine ant içmiştir. Yaptığı stratejik ve askeri olaylarla çevresine bir çok grubu toplayan William artık çok daha güçlüdür ve "Cesaret Destanı"nı yazmak için hazırdır. Ülkemizde de büyük yankı bulan film, herkesin izleyebileceği tarzda. IMDB'den çok yüksek oylarla yüksek puanlar alan film sinemanın altın kuşağı olan 95'te yayınlanmış.Filmseyretfilmizle.com ekibi olarak iyi seyirler dileriz...
Filmi başlatırken açılan REKLAMLAR filmlerin yüklü olduğu sitelerden kaynaklıdır bizden değildir.
Sitemizde yer alan filmleri farklı alternatiflerden izlemek için "KAYNAK" kısmından alternatif player seçeneklerine göz atabilirsiniz.


Sizler de film hakkındaki görüşlerinizi diğer kullanıcılar ile paylaşmak için yorum yapmayı unutmayınız.
NOT: İzlemek istediğiniz filmde çalışmayan kaynak ile karşılaşırsanız "BİLDİR" butonunu kullanarak bizler ile iletişime geçmeniz önemle rica olunur.
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

    kredi hesaplama instagram takipçi satın al
    DMCA.com Protection Status