Büyük Yıkım – Rampage izle
8.3
Sizin Oyunuz:
Oylama: 8.3 /10 (3)
6.2 IMDB Puanı 2 Yorum 2,735 Görüntülenme

Büyük Yıkım – Rampage izle

Hayata asosyal bakan insanlarla ilişki içine girmeyen ve onları sürekli kendinden uzak tutarak insanlardan uzak yaşamaya çalışan bir primatolog olan Davis Okoye, doğumundan beri bir gorille ilgilenir. (Primatolog insansı maymunları inceleyen bilim adamlarına verilen isimdir.) Davis'in bu doğumundan beri ilgilendiği maymun inanılmaz zekidir ve Davis bu gorille arasında çok büyük duygusal bağlar kurar. Maymun oldukça naziktir. Davis ile iyi anlaşan bu maymun bir deneye tabii tutulur. Uygulanan bu iyi gitmeyen yanlış deney sonucunda o duygusal maymun büyük bir canavara dönüşmüştür. Bu dönüşümün sebebi deney yapan bilim adamlarının kasıtlı müdahelesi veya yanlış doz olabilir. Ama sonuçta ortada genetiği değiştirilmiş artık değil insanları Davis'i bile kendine düşman gören bir dev maymun vardır. Bu konu ile araştırma yapılır ve bir takım şaşırtıcı sonuçlara ulaşılır. Bu maymuna benzer şekilde dönüştürülmüş fazlasıyla maymun vardır ve hepsi birbirinden tehlikeli durumdadır. Davis'in amacı dünyayı bu büyük küresel felaketten kurtarmaktır. Davis hem dünyayı bu büyük afetten korumaya çalışır hem de bu maymunları özellikle çocukluğundan beri büyütüp müthiş bir duygusal bağ kurduğu bu maymunu kurtarmaya çalışacaktır. Bunun için çalışacağı kişi ise gözden düşmüş artık hiçbir sözüne güvenilmeyen genetik mühendisidir. Dwayne Johnson'un başrolünde oynadığı bu film bize aksiyon ve müthiş CGI efektleri sunuyor. Filmseyretfilmizle.com ekibi olarak iyi seyirler dileriz...
Filmi başlatırken açılan REKLAMLAR filmlerin yüklü olduğu sitelerden kaynaklıdır bizden değildir.
Sitemizde yer alan filmleri farklı alternatiflerden izlemek için "KAYNAK" kısmından alternatif player seçeneklerine göz atabilirsiniz.

Sizler de film hakkındaki görüşlerinizi diğer kullanıcılar ile paylaşmak için yorum yapmayı unutmayınız.
NOT: İzlemek istediğiniz filmde çalışmayan kaynak ile karşılaşırsanız "BİLDİR" butonunu kullanarak bizler ile iletişime geçmeniz önemle rica olunur.
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Yorumlar (2)

    error: Content is protected !!
    sohbet hattı bahis siteleri kredi hesaplama instagram takipçi satın al
    DMCA.com Protection Status