Bir Kadının Seks Günlüğü izle
7.5
Sizin Oyunuz:
Oylama: 7.5 /10 (2)
5.9 IMDB Puanı 1 Yorum 5,441 Görüntülenme

Bir Kadının Seks Günlüğü izle

Val, yaşadığı yaşantının sıkıcılığından kurtulmak için bir takım girişimlerde bulunmaktadır. Kendi karakterinin en karanlık köşelerindeki arzularını keşfetmeye karar veren Val, bu yolda elinden geleni yapacaktır. Bu güne kadar olan yaşantısına bakılacak olursa, kendisi çok kaliteli bir eğitim almıştır. Bunun yanında son derece yüksek konumlarda başarılı bir kariyere sahiptir. Bu özelliklere ek olarak son derece seksi olması, hırslı ve son derece keskin duygulara sahip olması ile tanınmaktadır. Bunca güzel özelliğinin yanında bir diğer kötü özelliği ise Nemfomanyak olmasıdır. Bu hastalık, her ne kadar başarılı bir kariyere ve eğitim geçmişine sahip olsa da onun hayatında bir çok zorluğa ve kontrol edilemez bir bağımlılığa yol açmaktadır. Sex yapmadan duramayan Val, içinde oluşan doymak bilmeyen Seks ihtiyacını karşılamak konusunda elinden gelen her şeyi yapmaktadır. Bu doyumsuzluğun önüne geçebilmek için bir çok kişiyle birlikte ilişkiye girer. Bunun beraberinde içinde taşıdığı en temiz ve saf duyguları ise, gündelik yaşantısında kendini ifade etme konusunda kullanmaktadır. Kimi hedeflerse o kişiyle birlikte olmayı başaran bu azgın kadın için seks demek, sıradan yaşamın içerisinde bir parça haline gelmiştir. Bu yaşam stiline kendini fazlasıyla kaptıran Val, sonunda aşk ve hayat kadınlığı duygularını en uç noktalarda tatmaya başlayacaktır. Başarılı bir kariyere sahip olduğu Yöneticilik mesleği, yerini yavaş yavaş daha karanlık ve daha arzulu bir mesleğe bırakmaktadır. Filmin konusu Valérie Tasso'nun kendi yaşantı tarzından yola çıkarak yazılmıştır ve cinsellik ile doldurulmuştur. Hatta öylesine kendini kaptırır ki, bu uğurda üst sınıflarda kaliteli bir fahişe haline gelir. Bu eserin ardından ise yaptığı açıklamalarda şöyle konuşmuştur; Seks sayesinde insanların en karanlık taraflarını ve insanlar arasındaki ilişkilerin ne samimilik ile yönetileceğini öğrendim. 2008 yapımı olan bu filmin yönetmen koltuğunda Christian Molina oturmaktadır. Filmin oyuncu kadrosunda Belén Fabra, Leonardo Sbaraglia, Llum Barrera gibi bir çok isim yer almaktadır. Filmseyretfilmizle.com iyi seyirler diler..
Filmi başlatırken açılan REKLAMLAR filmlerin yüklü olduğu sitelerden kaynaklıdır bizden değildir.
Sitemizde yer alan filmleri farklı alternatiflerden izlemek için "KAYNAK" kısmından alternatif player seçeneklerine göz atabilirsiniz.


Sizler de film hakkındaki görüşlerinizi diğer kullanıcılar ile paylaşmak için yorum yapmayı unutmayınız.
NOT: İzlemek istediğiniz filmde çalışmayan kaynak ile karşılaşırsanız "BİLDİR" butonunu kullanarak bizler ile iletişime geçmeniz önemle rica olunur.
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Yorumlar (1)

    kredi hesaplama instagram takipçi satın al
    DMCA.com Protection Status