Bıçak Sırtı – Blade Runner izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
8.2 IMDB Puanı 542 Görüntülenme

Bıçak Sırtı – Blade Runner izle

Bu film tam bir çılgın. Çıktığı yıla bakıyorsunuz bir de filme bakıyorsunuz ardından anlamsız bir şekilde aynaya bakıp kendinizi "bu film bu yılda nasıl bu şekilde yapıldı" demekten alıkoyamıyorsunuz. Blade Runner işte tam böyle bir film. Kafalarda yaşayan bir ütopyayı 1982 yılında bu şekilde efektlerle filme dökmek muhteşem bir şey. Bunun atası 2001: Bir Uzay Macerası'dır. Bu film onunla tam olarak kıyaslanmasa da yanına yaklaşır. Film 2019 yılının dünyasında geçiyor. Dünya değişmiş müthiş icatlar gelmiş ve bir evrim geçirerek dispotik bir hal almıştır. Tyrell tarzında firmalar artık işi aşmış bir şekilde Replikant adında dışarıdan bakıldığında hiçbir şekilde insandan farkı olmayan robotlar üretme olayına geçmişlerdir. Bu robotların asıl amaçları dünya dışı varlıkların dünyayı işgal etme tehlikesine karşın dünyayı korumaktır. Blade Runners isimli polisler bu robotları gördükleri yerde yakalamaktadır. Rick Deckard bir Blade Runner'dir. Zamanın birinde görevini bırakmıştır ve artık çalışmıyordur. Rick Deckard'a son bir görev gelir ve işe geri döner Replikant grubunu yakalamak amacıyla. Deckard'ın görevi şimdi çok daha zordur. Bu Replikantlar türünün en iyi örneğidir ve 2 milyonluk bir şehirde insanların arasına karışmışlardır. Rick Deckard insanlardan farkı olmayan bu insansı robotları acaba nasıl ayırt edecektir? Bilim Kurgu türünün babası olan Ridley Scott'un yönetmenliğinde bu film başka bir seviyede. Filmseyretfilmizle.com ekibi olarak keyif almanız bizim için temel esas...
Filmi başlatırken açılan REKLAMLAR filmlerin yüklü olduğu sitelerden kaynaklıdır bizden değildir.
Sitemizde yer alan filmleri farklı alternatiflerden izlemek için "KAYNAK" kısmından alternatif player seçeneklerine göz atabilirsiniz.


Sizler de film hakkındaki görüşlerinizi diğer kullanıcılar ile paylaşmak için yorum yapmayı unutmayınız.
NOT: İzlemek istediğiniz filmde çalışmayan kaynak ile karşılaşırsanız "BİLDİR" butonunu kullanarak bizler ile iletişime geçmeniz önemle rica olunur.
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Blade Runner

  Yayın Tarihi:

  25 Haziran 1982

  Senaryo:

  Hampton Fancher, David Webb Peoples, Philip K. Dick

  Ödüller:

  2 Oscar Adaylığı. Diğer 11 ödül & 16 adaylık.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  kredi hesaplama instagram takipçi satın al
  DMCA.com Protection Status