Batman Başlıyor – Batman Begins izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
8.3 IMDB Puanı 1,029 Görüntülenme

Batman Başlıyor – Batman Begins izle

DC evreninin uçsuz bucaksız yapısının içine dalıyoruz.İçinde müthiş karakterler bulunan DC evreni yıllar sonra tekrar Batman serisiyle bizi karşılıyor. Önceki çekilen Batman serilerinden biraz bahsedecek olursak,filmler her biri müthiş seviyedeydi. Bunun yanında tanıdığımız çok ünlü oyuncular da filmde ana karakterleri canlandırmaktaydı. Ama zamanın teknolojisi çok gelişmiş olmaması, çizgi romanların farklı yorumlanabilir olması Christopher Nolan'ı yeni bir batman serisi çekmeye itti. Nolan kendine has yorumlarıyla tanınan "otör" bir yönetmen. Herkes bir film çekildiğinde yönetmen veya senarist koltuğunda Nolan oturuyorsa filmin sonunda "İşte bu Nolan filmi" gibi yorumlar yapar. Nolan'ın kendine has yönetmenliği yepyeni bir Batman serisini bizim karşımıza çıkarıyordu. Peki Batman karakterini kim oynayacaktı ? İşte bu sorunun cevabı çok tartışılırken Christian Bale seçimi geldi. Christian Bale,Makininst filminde vücudunu iyice zayıflatmış ve Batman karakterine uygun görünmüyordu. Ama o müthiş bir çalışmayla rolüne hazırlandı. Filmin konusuna gelecek olursak,milyarder bir iş adamının oğlu Bruce Wayne küçük yaştayken ailesinin ölümüne şahit olmuştur. Bu şahitlik onu öfke ve intikam ateşiyle doldurmaktadır. Yaşı büyüdüğünde ailesinin katilinin salındığını görür ve artık Gotham'da adalete olan inancı kalmamıştır. Gotham'ı suç örgütleri ele geçirmiş,adaleti,polisi adeta yönetiyorlardır. Bruce Wayne bu saatten sonra gemide işe başlar ve şehirden ayrılır. Kaçak işler yaptığı ortaya çıkan Wayne,yurtdışında yakalanır ve hapse atılır. Artık hayatını değiştirecek insanlarla karşılaşma vakti gelmiştir. Karşılaştığı insan onu eğitecek onu Batman haline getirecek olan Gölgelerin Efendisi tarikatıdır. Bruce burda adalet duygusuna bürünür ve Gotham'da suçlulara karşı mücadele edecektir. Filmin oyuncu kadrosunda Christian Bale, Katie Holmes, Michael Caine bulunurken yönetmen koltuğunda adından çok bahsettiğimiz genç yaşına rağmen efsane yönetmen Christopher Nolan bulunmakta.
Filmi başlatırken açılan REKLAMLAR filmlerin yüklü olduğu sitelerden kaynaklıdır bizden değildir.
Sitemizde yer alan filmleri farklı alternatiflerden izlemek için "KAYNAK" kısmından alternatif player seçeneklerine göz atabilirsiniz.


Sizler de film hakkındaki görüşlerinizi diğer kullanıcılar ile paylaşmak için yorum yapmayı unutmayınız.
NOT: İzlemek istediğiniz filmde çalışmayan kaynak ile karşılaşırsanız "BİLDİR" butonunu kullanarak bizler ile iletişime geçmeniz önemle rica olunur.
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

    kredi hesaplama instagram takipçi satın al
    DMCA.com Protection Status