Başlangıç – Inception izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
8.8 IMDB Puanı 1,328 Görüntülenme

Başlangıç – Inception izle

Efsaneler köşemizde Başlagıç(Inception) filmi ile karşınızdayız.Çıktığı andan itibaren bütün otoriteleri sarsmış müthiş bir özgün senaryo içeriyor film. Ünlü yönetmen Chritopher Nolan'ın gösterdiği büyük başarıların ardından iyi bir bütçe almasıyla beraber kendi özgün senaryosunu kardeşiyle yaratması müthiş bir beğeni uyandırdı. Bunun yanında Nolan filmin de yönetmeni. Nolan'ın bu özgün eşi benzeri görülmeyen senaryosu insanlar tarafından hayretle karşılandı. Film boyunca "Oha. Ama nasıl? Bu mümkün mü ?" gibi terimlerin ağınızdan düşmeyeceği bir yapım bu.Filmin konusu rüyalarda insanlara fikir aşılayan Cobb etrafından dönüyor. Cobb'un yaptığı bu meslek insanları bir olaya ikna etmek onları bağlamak için onların rüyalarına girip onlara o fikri rüyalarında kabul ettirmek. Bu şekilde söyleyince biraz karışık olduğunun farkındayız. Ama bu inanılmaz bir olay. Cobb yoluna bu şekilde devam ederken önemli bir iş adamı Cobb'a bir iş teklif eder. Bu işte büyük bir firmanın patronu ölmüş ve şirket oğluna kalmıştır. İş adamının amacı oğlunu Cobb'a ikna ettirip oğlunun bu firmayı satmasını sağlamaktır. Cobb bu teklifi çok istemeden de olsa kabul eder. Çünkü Cobb'un arkasında bıraktığı bir ailesi ve çocukları vardır ve bu iş diğer yaptığı işlere göre kat kat daha fazla tehlike içermektedir. Cobb işin ustalarına danışır ve kendine bir ekip toplar. Rüya içinde rüya ve katmanlar yaratıp bu işi başarıya ulaştırmaya çalışacaktır. Ekibin akıllı ortağı Arthur ona bu işin canına mal olabileceğini ve arafa düşebileceğini söylese de Cobb bunu yapmak zorundadır.(Araf: Rüya ile gerçek arasında kalmak ve hangisinde olduğunu bilmemek.) Ekip kolları sıvar ve işe koyulur. Uçakta ilk iş olarak mahkumu uyutmakla başlar ve bundan sonra nelerle karşılaşacağını bilmedikleri her şeyi yapabilecekleri uçsuz bucaksız rüya evrenine gireceklerdir. Yönetmenliğini bizi sürekli şaşırtan Christopher Nolan'ın yaptığı filmin başrolünde usta oyuncu Leonardo Di Caprio bulunurken, aynı zamanda filmin oyuncu kadrosunda Joseph Gordon-Levitt,Tom Hardy,Ellen Page gibi isimler yer alıyor...
Filmi başlatırken açılan REKLAMLAR filmlerin yüklü olduğu sitelerden kaynaklıdır bizden değildir.
Sitemizde yer alan filmleri farklı alternatiflerden izlemek için "KAYNAK" kısmından alternatif player seçeneklerine göz atabilirsiniz.


Sizler de film hakkındaki görüşlerinizi diğer kullanıcılar ile paylaşmak için yorum yapmayı unutmayınız.
NOT: İzlemek istediğiniz filmde çalışmayan kaynak ile karşılaşırsanız "BİLDİR" butonunu kullanarak bizler ile iletişime geçmeniz önemle rica olunur.
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  error: Content is protected !!
  sohbet hattı bahis siteleri kredi hesaplama instagram takipçi satın al
  DMCA.com Protection Status