Ananı Da – Y tu mamá también izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.7 IMDB Puanı 1 Yorum 4,011 Görüntülenme

Ananı Da – Y tu mamá también izle

Çok kısa sürede üniversiteye başlayacak olan TENOCH ve JULIO'nun hayatları tek bir şeyden oluşmaktadır:Havuza girmek,sevgilileriyle sevişmek ve ot içmek. Bu iki arkadaş çok fazla gevezelik yapan, gördükleri komik olsun komik olmasın her şeye kahkaha atan hayata oldukça pozitif bakan çok neşeli karakterlerdir. Tabii bu karakterler buz dağının görünen yüzleridir. Bu en iyi iki arkadaş birbirlerinden biraz olsun uzaklaştıklarında,melankoliğe bağlarlar ve hiç kimseye anlatamadıkları çocukluk anılarının etkisinde duygusallaşarak içlerine kapanırlar. Bu yaşadıkları olayı ergenlik dönemine bağlarlar. Bu keşke yaşanmasa dedikleri anılarına kilit vurarak birbirleri ve arkadaşlarına sahipken kendilerini pozitif neşeli bir konuma iter ve bu anıları unutmaya çalışırlar. TENOCH ve JULIO'nun sevgilileri aynı uçakla Avrupa'ya gittiklerinde bile TENOCH ve JULIO bu olayı hiçbir şekilde kafaya takmazlar. Siyasetle alakaları yoktur ve tek alakaları yaşadıkları bölgedeki eylem yapan devrimcilerin trafiği kapamasından şikayet etmekle gerçekleşir. Tenoch'a babası üniversite için bir bölüm dayatmak ister. Ama Tenoch bu bölümü okumak istemiyordur. Tenoch'un hayalinde yatan bölüm edebiyattır ve Tenoch yazar olmak istiyordur. Genç oldukları için fazlasıyla umursamaz olmalarına rağmen ilerde okumak istedikleri bölüm sayesinde duyarlı insanlar olabilecek kapasiteye sahiplerdir. Tenoch ve Julia bir gün bir kumsala gitmek için tatil planı yaparlar. Kendilerinden büyük olan Lusia'da bu yolculuğa katılacak ve Tenoch ve Julia kendilerini tekrardan keşfedecekleri bir serüvene atılacaklardır...
Filmi başlatırken açılan REKLAMLAR filmlerin yüklü olduğu sitelerden kaynaklıdır bizden değildir.
Sitemizde yer alan filmleri farklı alternatiflerden izlemek için "KAYNAK" kısmından alternatif player seçeneklerine göz atabilirsiniz.


Sizler de film hakkındaki görüşlerinizi diğer kullanıcılar ile paylaşmak için yorum yapmayı unutmayınız.
NOT: İzlemek istediğiniz filmde çalışmayan kaynak ile karşılaşırsanız "BİLDİR" butonunu kullanarak bizler ile iletişime geçmeniz önemle rica olunur.
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Yorumlar (1)

    error: Content is protected !!
    sohbet hattı bahis siteleri kredi hesaplama instagram takipçi satın al
    DMCA.com Protection Status