12 Kızgın Adam – 12 Angry Men izle
10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (1)
8.9 IMDB Puanı 743 Görüntülenme

12 Kızgın Adam – 12 Angry Men izle

Tarihin gelmiş geçmiş en iyi filmlerinden biri 12 Öfkeli Adam'ın konusuyla sizlerle beraberiz. 12 Öfkeli Adam, cinayetle suçlanmış olan bir gencin cezasıyla ilgili karar verme ile hükümlü olan 12 jüri üyesinin karar verme zamanında yaşadıklarını konu alıyor. Latin Amerika kökenli bir genç cinayetle suçlanmıştır. Bu gencin babasını öldürdüğü düşünülmektedir. Sanığın kaybetmiş olduğunu söylediği bir bıçak salonda bulunur, gencin mahkeme heyetine sunduğu savunma zayıf olmuştur bunun yanında olan biteni duyduğunu ve gördüğünü iddia eden pek çok fazla tanık vardır. Kanunlar gereği sanığın suçlu bulunması takdirinde idama mahkum edilecektir. Bütün bu durumlar sanığın suçlu olduğunu apaçık göstermektedir. 12 tane jüri üyesinin kararı da şaşırtıcı değildir. 12 jüri üyesinden 11' sanığın suçlu olduğunu söylemekle birlikte sadece bir jüri üyesi o da 8. jüri üyesi sanığı suçsuz bulmuştur. 8. jüri üyesi Davis'in diğer jüri üyelerini ikna etme süreci başlayacaktır.8. jüri diğer 11 jüriyi ikna ederken yaşadığı şoklar inanılmaz olacaktır. Öyle ki bu şoklar diğer jüri üyelerinin suçlu kararı vermesinin altında yatan sebeplerdir. Bu sebepler;yabancı düşmanlığı,kanuna aşırı güven,geçmişle hesaplaşma ve çoğunluğa uyma gibi korkutucu sebeplerdir. Bu sebeplerin objektiflik adı altında hiçbir ehemmiyeti bulunmamaktadır. Tamamen kişisel görüşlerle bir insanın hayatı karartılmaya çalışılmaktadır. Bu drama ve gerçekle yüzleşme konulu film gerçekten insanları derinden etkileyecek nitelikte. Filmin çıkış süresi çok eski olsa da film listelerde en iyi filmler arasında kendine rahatlıkla yer bulabiliyor. Filmseyretfilmizle.com ekibi olarak iyi seyirler dileriz...
Filmi başlatırken açılan REKLAMLAR filmlerin yüklü olduğu sitelerden kaynaklıdır bizden değildir.
Sitemizde yer alan filmleri farklı alternatiflerden izlemek için "KAYNAK" kısmından alternatif player seçeneklerine göz atabilirsiniz.


Sizler de film hakkındaki görüşlerinizi diğer kullanıcılar ile paylaşmak için yorum yapmayı unutmayınız.
NOT: İzlemek istediğiniz filmde çalışmayan kaynak ile karşılaşırsanız "BİLDİR" butonunu kullanarak bizler ile iletişime geçmeniz önemle rica olunur.
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

    kredi hesaplama instagram takipçi satın al
    DMCA.com Protection Status